/ تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده است – سیستم همکاری در فروش جی فور

تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده است

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به تصویب تحریم‌های جدید علیه کشورمان توسط مجلس سنای آمریکا، گفت: ما از همان تنها دو روز پس از امضای سند برجام شاهد نقض آن از سوی ایالات متحده بوده‌ایم، اما برخی در داخل نمی‌خواستند آن را باور کنند و یا اینکه ترجیح می‌دادند برای مردم موضوع را طور دیگری وانمود کنند.

وی خاطرنشان کرد: اما با گذشت زمان به طور مکرر موارد نقض برجام را در حوزه‌های بانکی، بیمه‌ای، تسلیحاتی و … دیدیم که همه با برجام در تضاد بود از جمله تمدید تحریم‌های آیسا که در زمان خود دولت اوباما که برجام را امضا کرده بود، صورت گرفت و آخرین مورد آن نیز همین تصویب تحریم‌های جدید و شدیدتر را از سوی سناست که نقض صریح برجام است. 

فلاحتی با یادآوری دستور معظم انقلاب به کمیته نظارت بر اجرای برجام مبنی بر نظارت دقیق و فهرست کردن موارد نقض این سند از سوی طرف مقابل، گفت: رهبر معظم انقلاب با عضو کردن شخص رئیس‌جمهور و رئیس مجلس تأکید داشتند که باید برای این موارد نقض اقدام متناسب صورت گیرد. 

 نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر لزوم انجام وظیفه هیأت نظارت بر اجرای برجام در قبال نقض‌های مکرر و متعدد برجام  گفت: تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده و تکلیف هیأت نظارت بر اجرای برجام را برای اقدام متقابل سنگین‌تر می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *