/ ترمینولوژی «اجساد، سایه‌ها و روح الله زم»/سایه‌های محله بدنام آمدنیوز - سیستم همکاری در فروش جی فور

ترمینولوژی «اجساد، سایه‌ها و روح الله زم»/سایه‌های محله بدنام آمدنیوز

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، دربخش چهارم از سلسله گزارش‌های “ترمینولوژی اجساد، سایه‌ها، روح الله زم” پنج دلیل مستند دال بر ارتباط روح الله زم و تیم گرداننده سایت و کانال مبتذل “آمدنیوز” با چند سرویس جاسوسی ارائه دادیم و بنا داشتیم در بخش پنجم ، سایر دلایل را عرضه کنیم؛ اما انعکاس وسیع یکی از آن اسناد (سند وابستگی آمد نیوز به قبیله بدوی آل سعود) موجب شکستن سکوت زم شد. البته پاسخ وی ازنوع تکذیب یا توضیح پیرامون آن سند نبود؛ بلکه تلاشی ناکام برای تحریف و تخطئه سند بود! بنابراین مناسب‌تر دیدیم که بخش پنجم را به ارائه زوایای دیگری از سند مورد نظر که در بخش چهارم نیامده بود و ارائه توضیحات تکمیلی اختصاص دهیم.

براساس اطلاع موثق، انتشار تصویر کامل سندی حرفه‌ای و انکارناپذیر و قابل دسترسی و ارزیابی برای همگان، از سویی چُرت حاصل از خماری روح الله زم را پاره کرد و او را از همان مختصر تلاشی که به زعم خود برای تخطئه سند انجام داده بود، پشیمان ساخت و از سوی دیگر، سیل انتقاد اطرافیان و نزدیکانش را به سویش روانه ساخت که چرا با اقدامی ابلهانه، موجب افشاگری ثانوی و کوبنده خبرگزاری فارس شده است.

از این رو روح الله زم پس از انتشار بخش پنجم سلسله گزارش‌های حاضر، مجدداً رویکرد سکوت مرگبار را اختیار کرد و باز هم به دخمه تاریک و دودآلود شیشه و گراس و الکل پناه برد ، و ما طبق روال گزارشات پیشین به ادامه ارائه دلایل و مستندات خودفروشی و دیگرفروشی زم وتیم همکارش به “چند سرویس جاسوسی” و چند گروهک و فرقه ضاله و خانواده ویژه و فتنه‌گر و “منطقه خاص” و دفتر یک دستگاه مهم کشوری وچند ضد انقلاب پیشانی سفید و معروف و معروفه و … می‌پردازیم.

ششمین دلیل از دلایل جدی و آشکار آلودگی اطلاعاتی روح‌الله زم، شبکه همکاران و مرتبطین اوست که از قضا اکثر قریب به اتفاق آنها افرادی شناخته شده و مظنون یا سابقه‌دار از حیث جاسوسی و  گروهکی هستند. در گزارش قبلی به جرثومه‌ای به نام “علیرضا نوری زاده” و وابستگی آشکار و معروف او به دربار قبیله عقب مانده آل سعود اشاره کردیم . نوری زاده یکی از مصادیق عینی جمله معروف حضرت امام راحل(ره) است که فرمودند: ” اگر اسرائیل انگشتش را به بحر محیط بزند، نجس می شود.

نوری زاده چنان تا بن دندان آلوده و نجس است که موجب آلوده شدن هر کسی می شود که با او حشر و نشری پیدا کند؛ اعم ازاینکه این فرد، زم روانی معتاد باشد؛ یا افراد وابسته به دفتر فلان دستگاه مهم کشور؛ یا نفر اول یک دستگاه مهم فرهنگی کشور که پیش از سال ۱۳۸۴ ، مسئولیت یک موسسه وابسته به یک نهاد امنیتی را به “مهدی مهدوی آزاد”( آلت دست فعلی بی‌بی‌سی فارسی) سپرده بود؛ یا یک نماینده مجلس با سابقه امنیتی که در مقطع دولتِ دومِ خردادی ها، در اقدامی خیانتکارانه ، اقدام به افشای یک فیلم امنیتی(ازطریق نوری‌زاده) کرد و موجب چالشی برای کشور شد، و درعین حال، نه تنها از مجازات فرار کرد بلکه توسط همان دولت به ماموریت تشویقی امارات(!) اعزام شد! یا محمد تقی کروبی و عطاءالله مهاجرانی و…باشند.

کوس رسوایی علیرضا نوری زاده چنان از بام فلک افتاده که شبکه بهایی و جاسوس‌پرور بی‌بی‌سی فارسی نیز او را برنتافت و در مقطع فتنه ۸۸ پس از اثبات دروغ ها و جعلیاتی که به خورد آن شبکه بدنام داده بود، دریکی از برنامه‌های بی‌بی‌سی به وضوح طومارش را پیچیدند تا بگویند آنها را نیز با این جرثومه کاری نیست و از آن پس برای همیشه پایش را از بی‌بی‌سی فارسی قطع کردند که همچنان و علیرغم پیگیری‌های مکرر نوری زاده و واسطه تراشی‌ها، او را به آن شبکه راه نمی‌دهند.

همین موجود موذی بود که زم را به غلامی قبیله عقب مانده آل‌سعود و مزدوری سرویس جاسوسی آنها در آورد و خود (از طرف سعودی‌ها) در جایگاه مسئول و هدایت کننده اطلاعاتی-رسانه ای او قرار گرفت و از آن پس، مزد ماهانه‌اش را “به صورت نقدی” می‌پردازد و مطالب دیکته شده توسط سعودی‌ها را از کانال و سایت او منتشر می نماید. زم اگر هیچ ضعف و ذنبی نداشت، همین که غلامی قبیله قرون وسطایی آل سعود را پذیرفت، کافی است تا داغ چنین ننگی را هر چه زودتر با خود به دوزخ ببرد.

عنصر دوم بابک اجلالی است که در گذشته سوابقی از روابطش با موساد وجود داشت و بعداَ ردّ جدی‌تر او در گزارش  سایت امنیتی روسی تهنووار کشف و افشای آن موجب فرو رفتنش به اغما و سکته خبری تمام عیار شد. پیرامون بابک اجلالی اطلاعات بسیار حساسی وجود دارد اما فعلا ملاحظاتی موجود است و امیدواریم هر چه زودتر با برطرف شدن آنها بتوانیم گوشه ی دیگری از “محله بدنام آمد نیوز” را معرفی کنیم ، اما عجالتا این موضوع را یادآوری می کنیم که به محض مطرح شدن نام وی در گزارش سایت تنهوار ، روح الله زم ترجیح داد که یکی از گردانندگان آمدنیوز (مجید نیکنام) را با اسم و رسم و تصویر معرفی کند تا نام بابک اجلالی تحت الشعاع قرار گرفته و به تدریج فراموش شود!

عامل سوم ، خانم ” سولماز – الف” است که نقش رابط روح الله زم با سازمان جاسوسی میت ترکیه و نیز مسئول او را ایفا می کند که بر اثر یک اتفاق غیراخلاقی ناشی از لمپنیزم روح الله زم، این راز آشکار شد و در برخی محافل اطراف آنها لو رفت و باعث بروز چالش هایی بین آنها و نهایتا توبیخ زم توسط میت گردید. البته معرف اولیه زم به میت ترکیه “احمد شمس” بود (عامل چهارم) اما زم پس از وصل شدن به آن سازمان چنان رابطه نزدیک و مستحکمی برقرار کرد که از آن پس کارفرما و مستخدم هیچ نیازی به “احمد شمس” احساس نمی کردند و همین موضوع سبب ناراحتی و گلایه شدید احمد شمس و ایجاد فاصله بین زم و شمس گردید.

نفر پنجم ، “ناهید فرهاد” ‌است که به رغم استخدام همسرش توسط سازمان جاسوسی موساد و در عین حال، همراهی با میت ترکیه، این زن به طور  جداگانه ماموریت پائیدن شوهر و ارائه گزارش پیرامون اقدامات و تماسهای او به میت را به عهده دارد تا همسرش کم فروشی یا گرانفروشی نکند! و یا یک جنس را همزمان به دو مشتری نفروشد!

علاوه بر نامبردگان، باید به سه عمله سازمان سیا نیز اشاره کرد؛ پادوهایی از قبیل اکبر گنجی، امیر عباس فخرآور و مهدی فلاحتی که علاوه بر پادویی برای سیا، هر سه در محافل رسانه‌ای ضدانقلاب نیز به جعل و خبرسازی و داستان‌بافی و تولید محصولات ژورنالیستی سخیف و دشنام‌های بدیع! معروف هستند.

این سه مهره فاسد نیز ارتباطی نزدیک و روزمره با روح الله زم برقرار کرده و از جمله افرادی هستند که به این معتاد به مواد مخدر و الکل، امر و نهی می کنند و مطالبی را  جهت انتشار به او ابلاغ می نمایند.

نامبردگان فوق الذکر علاوه بر بردگی سازمان سیا ، سفرهای متعددی به فلسطین اشغالی داشته و با عوامل صهیونیستی روابط آشکاری دارند و در محافل پیرامونی و همپالگی خود معروف به همکاری با موساد نیز هستند .

مضاف بر هشت نفر پیش گفته باید به دو عامل بسیار کلیدی و پشت پرده دیگر نیز اشاره نمود: “محمد تقی کروبی” و “اردشیر امیر ارجمند”.

محمد تقی کروبی عامل اصلی جابجایی از سحام نیوز به آمدنیوز، یکی از خط دهندگان عمده به روح الله زم و یکی از کارفرمایان پروژه ترکیبی “سعودی، اسرائیلی، ترکیه‌ای” موسوم به آمدنیوز است که عمده‌ترین تمرکز او حول فتنه ۸۸ است و با بهره برداری از عوامل فراری فتنه و به‌اصطلاح اصلاح طلبان مقیم خارج، بویژه ترکیه و اروپا و آمریکا و با سوءِ‌استفاده از ضعف‌های متعدد روح الله زم و گذاشتن بار سنگین مسئولیت جعلیاتِ منتشره بر دوش او، نقش بسزایی ایفا می کند.

تجزیه و تحلیل مطالب و خط خبری – تحلیلی سایت و کانال آمدنیوز نشان می دهد که درصد بالایی ازمحتوای آن را بافتنی‌هایی پیرامون سران فتنه ۸۸، بویژه پدر محمد تقی کروبی تشکیل می دهد. علاوه بر آن بخش مهمی از ارتباطات روح الله زم با یک حزب و یک روزنامه از وابستگان به همان فتنه‌گر ۸۸ است. همچنین بنا به اطلاعات ارزیابی شده و کاملا موثق یکی از کاربردهای سایت و کانال آمدنیوز، گم کردن رد وکم کردن بار مسئولیت سایتِ وابسته به خانواده فتنه‌گر، موسوم به “سحام نیوز” بوده است.

اطلاعات موجود حکایت دارند که پس از رو شدن مفاسد سیاسی – امنیتی سایت اختصاصی خانواده فتنه‌گر و بالا گرفتن احتمال برخورد جدی نهادهای قضایی ، امنیتی با آن خانواده ، این محمد تقی کروبی بود که خط پایین کشیدن  فتیله سحام نیوز (برای خارج کردن آن از زیر ضربه) و استفاده از ظرفیت معتاد مجنونی همچون روح الله زم و سایت آمدنیوز را مطرح کرد و دنبال نمود و مجاری و ارتباطات مورد نیاز را در اختیارش گذاشت و بعضی از ژورنالیست های نزدیک و مرتبط با خانواده فتنه گر و تعدادی از اعضای حزب خانوادگی را به سایت و کانال امد نیوز وصل کرد و بودجه ای برای سایت و حتی حقوق ماهیانه مشخصی برای زم اختصاص داد.

بدین ترتیب آن سایت، علاوه بر دیگر ماموریت‌هایش، نقش ارگان رسانه‌ای یکی از سران فتنه، خانواده و حزبش را عهده دار شد و از سوی دیگر خانواده فتنه‌گر و حزب وابسته به آنها عملا بخش رادیکال مواضع و کینه توزی‌ها علیه نظام و فحاشی‌ها و تهمت‌ها به طرف مقابل خود و نشر برخی اخبار محرمانه کشور را که بدست می آوردند به روح الله زم واگذار کردند تا به نام او و سایتش و با مسئولیت او و تیمش منتشر شود.

بدین ترتیب تا اینجا کاملا آشکار است که “آقازاده فتنه‌گر لندن‌نشین” در پروژه وابسته به “شرکت سهامی سرویس‌های جاسوسی چندگانه ” حضور و همکاری همه جانبه‌ای دارد. ضمنا این آقازاده به برکت رانت مسئولیت‌های سابق پدرش، با استفاده از بورس تحصیلی دولت و با هزینه بیت المال در انگلستان مقیم و ظاهرا مشغول به تحصیل شده بود (و حتما آن  بورس هم دقیقا برمبنای شایسته سالاری اصلاح طلبانه بوده است! و قطعا آن را از طریق رقابت نفسگیر در یک آزمون سراسری بدست اورده است! و حتما دکتر “افتخار جهرمی” را بعنوان شاهد این مدعا معرفی خواهد کرد! فعلا بگذریم.) آن سابقه اقامت طولانی در دامن انگلیسی‌های علاقه‌مند به شاهزادگان پیشین و آقازادگان خاص کنونی و داستان‌هایی که برخی از هم دوره‌ای‌های او از آن مقطع نقل کرده‌اند (افرادی از قبیل محسن – م نماینده مجلس ششم که او نیز به همان شکل از آن بورس طلایی برخوردار شده بود) و جاه طلبی‌ها و ضعف‌ها و کینه توزی‌هایی که نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خود به نمایش گذاشته، قاعدتاً آن سوابق و این ویژگی‌ها از وی عنصری بسیار مورد توجه سرویس جاسوسی جنس شناس(!) و فرصت شناس(!) انگلیس ساخته است.

این طعمه برای انگلیسی ها چنان لعبتی است که آنها برخی عشوه‌های نامتعارف او را نیز تحمل می کنند تا دیگر سرویس های جاسوسی وی را نقاپند. و چنین است که محمد تقی کروبی که با مخالفت شدید همسرش نسبت به اقامت دائم در انگلیس و قطع مراوده با کشور و خراب کردن پل‌های پشت سر مواجه بود، چند بار تا آستانه جدایی از همسر پیش رفت؛ ولی نپذیرفت که از دامن ملکه نود و چند ساله جدا شود. محمد تقی کروبی اکنون عملا یکی از اربابان روح الله زم است.

عنصر دهم، اردشیر امیر ارجمند است که او نیز از خط دهندگان اصلی به روح الله زم و از سواری گیرندگان از او و البته ازجمله حقوق‌دهندگان به وی می باشد. امیر ارجمند پیش از فرار از کشور توسط عوامل سازمان منافقین ، از کسانی بود که در توهّم زایی برای یکی از سران فتنه ۸۸، نقش بسزایی ایفا کرد. گرچه آن فتنه‌گر از گذشته زمینه توهّم شدیدی داشت، اما آن کس که در پرورش آن توهّم و عمق دادن به آن نقش آفرینی کرد، اردشیر امیر ارجمند بود.

امیر ارجمند پس از انتخابات ۸۸ نیز در تزریق رادیکالیزمی از نوع ناب سازمان منافقینی به مواضع آن کاندیدای ناکام انتخابات، بسیار موثر بود. اما با توجه به وجود سوابقی از ارتباطات مشکوک او با سازمان جاسوسی فرانسه در آن زمان،  گفته می‌شود که یکی از دستگاه های امنیتی – ضد جاسوسی کشور، ضمن زیر نظر داشتن او، حتی در این مورد هشداری نیز به یکی از سران فتنه داده بود ، اما آن فتنه گر متوهم و لجوج نخواسته بود به این هشدار مهم توجه کند، یا موظف بود که توجه نکند و نکرد و خود را در چنان ورطه ای گرفتار نمود .

اردشیر امیر ارجمند در عین حال برادر یکی از سران سازمان منافقین است و حتی چنانکه اشاره شد، توسط یک تیم آن سازمان از ایران فراری داده شد و هم اکنون نیز، نه تنها با آن برادر منافقش ارتباط نزدیکی دارد، بلکه محل زندگیش در منطقه سکونت سران منافقین (در حومه پاریس) و در حوزه حفاظت سرویس امنیتی فرانسه قرار دارد.

اطلاع موثقی حاکی است که سایت و کانال آمدنیوز چنان جذابیتی برای این عنصر منافق و جاسوس داشته که او همکاری‌اش را با یک پایگاه خبری معروف فتنه کاهش داده و عمده وقت و توجهش را بر سایت آمدنیوز متمرکز کرده است.

ده نفر پیش‌گفته تنها نمونه‌هایی از جواسیس آشکار و عوامل شناخته شده مرتبط با بیگانگان و گروهک‌ها هستند که مورد اشاره قرار گرفتند. بررسی سابقه و ارتباطات دیگر مرتبطین و خط‌ دهندگان به روح الله زم از قبیل عطاء الله مهاجرانی، علی اصغر رمضانپور،محسن کدیور، حسین باستانی، بهروز آفاق، باقر معین، مهدی مهدوی آزاد و چند آقازاده و…، مجالی دیگر طلب می‌کند.

طرفه آنکه اگر هیچ سند و قرینه دیگری وجود نداشت، صرفا ً روابط نزدیک روح الله زم با همین جماعت آلوده و خودفروخته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه کافی بود تا فرضیه شکل گیری “شرکت سهامی عام  سرویس های اطلاعاتی و گروهک‌ها” روی گرده روح الله زم را به اثبات برساند.

شایان ذکر است که گرچه مبحث مربوط به شواهد و قرائن و مستندات ارتباط اعضای محله بدنام آمدنیوز با سازمان های اطلاعاتی بیگانه و گروهک های تروریستی و فرق ضاله به پایان نرسیده، اما با توجه به برخی تلاشهای مذبوحانه و منافقانه ی بعضی نزدیکان روح الله زم در این اواخر و انکار روابط نزدیک خود با آن سایت و کانال ضد انقلاب و اسلام و ایران ، لذا ظرف ۲۴ ساعت آینده سندی بسیار مهم و انکار ناپذیر منتشر خواهیم کرد که ضمن رسواسازی ریاکاران و مظلوم نمایان ، دستگاههایی هم که اموال عمومی را در اختیار این جماعت گذاشته اند وادار به پاسخگویی می شوند(این مبحث ادامه دارد)

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *