/ «کمیته تعامل شورای سیاست‌گذاری با دولت» به زودی با روحانی دیدار می‌کند/ مطالبات رأی‌دهندگان را از رئیس‌جمهور پیگیری می‌کنیم - سیستم همکاری در فروش جی فور

«کمیته تعامل شورای سیاست‌گذاری با دولت» به زودی با روحانی دیدار می‌کند/ مطالبات رأی‌دهندگان را از رئیس‌جمهور پیگیری می‌کنیم

حسن رسولی عضو کمیته تعامل شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با دولت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به شکل‌گیری این کمیته اظهار داشت: شورای عالی سیاست‌گذاری مرجع جامع و کامل تشکیلاتی جریان اصلاحات به عنوان قوی‌ترین جریان سیاسی حامی دولت بوده است.

رسولی با بیان اینکه این جریان، روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نامزد خود برگزید و بنا به درخواست ایشان و رئیس ستاد بیشترین همکاری را در تشکیل ستادهای رئیس‌جمهور داشت، گفت: ما در این راستا ارتباط بسیار وسیعی را با طیف رأی دهندگان به آقای روحانی برقرار کردیم.

عضو کمیته تعامل شورای سیاست‌گذاری با دولت بر همین اساس افزود: با توجه به ارتباطی که جریان اصلاحات با رأی دهندگان برقرار کرده است آنها این انتظار را دارند که مطالباتشان به استحضار رئیس‌جمهور برسد و این کارگروه برای انجام این ماموریت و با رای اعضای شورای عالی انتخاب شد.

وی از برگزاری جلسه عارف با روحانی و احتمالا جلسه فراکسیون امید با رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در آینده‌ای نزدیک این کارگروه نیز با رئیس‌جمهور دیدار خواهد داشت.

رسولی با بیان اینکه حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی مشروط نبوده است، خاطرنشان کرد: فعالیت این کارگروه از جنس فشار به رئیس‌جمهور نیست بلکه ما به دنبال انتقال انتظارات و مطالبات هستیم و تصمیم‌گیری نهایی با رئیس‌جمهور است.

به گزارش فارس، مرتضی حاجی، عبدالواحد موسوی‌لاری، محمدرضا عارف، حسین مرعشی، محمود صادقی، ژاله فرامرزیان، افشین حبیب‌زاده و اسماعیل گرامی‌مقدم اعضای ۸ نفره کمیته تعامل با دولت را تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *