/ توصیف انقلابی‌گری به تندروی و انفعال توسط برخی افراد یک بدعت و انقلابی‌زدایی است – سیستم همکاری در فروش جی فور

توصیف انقلابی‌گری به تندروی و انفعال توسط برخی افراد یک بدعت و انقلابی‌زدایی است

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش روحانیون بازنشسته نیروهای مسلح که با حضور بیش از 1000 نفر از مسئولین دفاتر عقیدتی سیاسی  و روحانیون بازنشسته نیروهای مسلح اعم از ستاد کل، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع در مجموعه فرهنگی کوثر ولایت برگزار شد، از روحانیون به عنوان پیشگامان عرصه جهاد و شهادت یاد کرد و گفت: مأموریت پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی رسالت خطیری است که با بازنشستگی پایان نپذیرفته و به عنوان تکلیفی دائمی است.

وی «انقلابی زدایی از انقلاب» را به عنوان زنگ خطری که باید مورد توجه قرار بگیرد عنوان و اظهار داشت: انقلابی زدایی از واژه های انقلابی، مقدسات، نهادها و افراد از راهبردهای دشمن در عرصه مقابله با انقلاب اسلامی ایران – به عنوان گفتمان الگوساز و الهام بخش برای آزادیخواهان جهان – است.
سعیدی مهمترین تهدید برای یک انقلاب را دستبرد در نرم افزار آن خواند و اظهار داشت: خطرناک‌ترین هجمه ای که می تواند اسلام و انقلاب را تهدید کند تصرف در مفاهیم انقلابی است و روحانیت در عرصه مقابله با تحریف و آگاه سازی و بصیرت افزایی رسالت مهمی را بر عهده دارند. 
نماینده ولی فقیه در سپاه گسست از غیرخدا و پیوستن به ذات باریتعالی را جوهره اصلی انقلابی گری عنوان و تصریح کرد: انقلاب، تحولی درونی و فرازمانی و مکانی است که اگر این انقلاب درونی به سمت خدا صورت گیرد “انقلاب تکاملی” نام می گیرد.
سعیدی انقلاب و انقلابی‌گری را “قیام لله” توصیف و خاطرنشان کرد: امروز متأسفانه جریانی درصدد مشخص کردن محدوده زمانی برای انقلابی گری و ایجاد خدشه و تحریف در مفاهیم انقلابی همچون عزت، استقلال، توسعه و پیشرفت هستند که از مصادیق انقلابی زدایی به شمار می رود.
وی افزود: اینکه برخی انقلابی گری را مفاهیمی همچون تندروی، انفعال و هیجانی بودن توصیف می کنند بدعتی بیش نبوده و پیامد آن انقلابی زدایی از جامعه است. 
نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه انقلابی زدایی از مقدسات و نهادها را از دیگر حوزه های انقلابی زدایی توصیف و تصریح کرد: دشمن امروز به دنبال ترویج دولت، مجلس، سپاه، بسیج، حوزه، مسجد و امام جماعت خنثی است.
سعیدی در پایان با تأکید بر اینکه زمانی که در مفهوم واژه انقلاب تصرف صورت پذیرد، تمامی عرصه ها از اقتصاد، فرهنگ، سیاست و سیاست خارجی تأثیر می پذیرد، گفت: انسانی که از کسوت انقلابی گری خارج شود، ناگزیر به کرنش و سرفرودآوردن در برابر دشمن شده و عزت و استقلال خود را از دست می دهد. 
همایش روحانیون بازنشسته نیروهای مسلح با حضور بیش از 1000 نفر از وابستگان نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *