/ نشست جبهه جهانی مقاومت همزمان با اجلاس سالیانه اتحادیه انجمن‌های مستقل برگزار شد - سیستم همکاری در فروش جی فور

نشست جبهه جهانی مقاومت همزمان با اجلاس سالیانه اتحادیه انجمن‌های مستقل برگزار شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نشست بین المللی جبهه جهانی مقاومت همزمان با هجدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.

بنابراین این گزارش، شیخ حسن العماد، دبیر کل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن در این نشست که در دانشکده الهیات دانشگاه علامه برگزار شد، گفت: امروز یمن تنهاست و سوال من این است که آیا شما می‌دانید که اگر در این هفته به داد یمن نرسید چه اتفاقی می‌افتد.

العماد افزود: عربستان از هر طرفی به یمن حمله کرده و امروز بیشترین موقعیت خطر را از اول جنگ تاکنون برای این کشور رقم زده است. 

وی ادامه داد: با وجود اینکه عربستان از همه کشور‌ها به یمن لشکرکشی کرده، اما هیچ کس به خاطر بیماری و گرسنگی فریاد مردم یمن را نشنید. امروز یمن در شرایطی است که اگر شکست بخورد جبهه مقاومت شکست می‌خورد. 

دبیر کل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن با بیان اینکه عربستان در این دو هفته نقش خیلی بزرگی در یمن دارد، گفت: امروز علی عبدالله صالح تنهاترین برگ عربستان در یمن علنا جلوی عبدالمالک الحوصی ایستاده و در واقع امروز در این کشور می‌خواهند جبهه مقاومت را تجزیه کنند.

وی با تاکید بر اینکه اگر یمن شکست بخورد جبهه مقاومت و همه مناطق از عربستان و اسرائیل شکست خواهد خورد، افزود: مسئله شوخی نیست و من این پیام را به همه می‌دهم که این هفته، هفته حساسی برای جبهه مقاومت است و اگر در این ساعت‌ها جبهه مقاومت به داد یمن نرسد همه چیز به دست عربستان می‌افتد.

* پیروزی‌های حزب الله لبنان و جبهه مقاومت نقشه اسرائیل و آمریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید نابود کرد

در ادامه این نشست شیخ عبدالله دقاق نماینده شیخ عیسی قاسم گفت: تلاش برای ایجاد خاورمیانه جدید با محوریت اسرائیل در شرایطی شکل گرفت که این رژیم غاصب به دارای قوی‌ترین اقتصاد بالاترین امنیت و قوی‌ترین نیروی نظامی در منطقه بود.

وی تصریح کرد: بر همین اساس قرار بود که ایران را به سه کشور و عراق، سودان و مصر را نیز به سه کشور و عربستان سعودی را به پنج کشور تجزیه نمایند تا کشورهای اسلامی را به کشورهای کوچک تبدیل کنند. 

نماینده شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: هر چه کشورهای اسلامی بزرگتر باشند اسرائیل و آمریکا نمی‌توانند اهداف خود را محقق سازند.

دقاق اظهار داشت: با پیروزی‌های حزب الله لبنان و پیروزی‌های مقاومت در غزه نقشه اسرائیل و آمریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید نابود شد و امروز شاهدیم که ایجاد خاورمیانه جدید با محوریت ایران آغاز شده و نشانه آن هم پیروزی هایی است که در سوریه، عراق و دیگر کشورهای محور مقاومت به دست آمده است.

وی ادامه داد: بزرگترین ضربه‌ای که به آمریکا خورده باز شدن راه بین ایران و کشورهای مقاومت است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *