/ مسائل داخلی ما و روابط کشورهای منطقه جای دخالت بیگانگان نیست – سیستم همکاری در فروش جی فور

مسائل داخلی ما و روابط کشورهای منطقه جای دخالت بیگانگان نیست

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ در پی اظهارات دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس در مجمع عمومی سازمان ملل متحد،‌ فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پیامی صادر کرد.

متن پیام این فراکسیون به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سخنرانی‌های سرشار از خشم و بی منطق سران آمریکا و رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد و در مقابل دیدگان همه مردم جهان، به روشنی نشان داد که متولیان پروژه ایران هراسی در جهان، چگونه با دستانی خالی، در حال تلاش برای پنهان کردن شکست این پروژه هستند.

صدای آنها در بین نمایندگان همه کشورهای جهان، منزوی‌ترین صداها بود و تظاهر دروغین آنها درباره دلسوزی برای مردم ایران، چنانکه خود نیز به دروغ بودنش ایمان دارند، در میان مردم ایران نیز جز برای دستمایه طنز و استهزاء، خریداری نیافت.

باری مردم ایران، سالهاست که بدون چشمداشت به چنین سخنان مزورانه‌ای، راه خود را یافته‌اند و هرگاه نیاز به تغییری داشته‌اند، صندوق‌های رای را محمل این نیاز دانسته‌اند.

اینک فراکسیون امید مجلس که نتیجه همین اراده بزرگ و میل ترقی‌خواهانه ملت شریف ایران بوده است، با محکوم کردن سخنان رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا و همچنین سخنان مضحک فردی که زمامداری‌اش در مناطق اشغالی، قائم به کشتار مردم و غصب اراضی آنهاست، اعلام می‌کند که نه تنها مسائل داخلی کشور ما، بلکه حتی روابط کشورهای منطقه نیز جای دخالت بیگانگان و زورگویان نیست و ما همان‌گونه که در درون کشور خود با انتخاب دولتی مقتدر، مردمسالاری دینی را به بهترین نحو در معرض دید جهانیان قرار داده‌ایم، در عرصه بین‌المللی نیز با ثبت برجام به عنوان نقطه عطفی در تاریخ روابط بین‌الملل، ثابت کرده‌ایم که با منطق گفت‌وگو و تاکید بر راهبرد برد ـ‌ برد می‌توانیم پیام‌آور صلح و رفع منازعات در جهان باشیم.

قطعاً چنین ملت و چنین نظامی، در رابطه با همسایگان و هم‌کیشان خود نیز، تحت تاثیر کارشکنی‌های بدخواهان نخواهد بود و پرچم مبارزه با افراطی‌گری در هر جای جهان را بر زمین نخواهد گذاشت و بدون تردید وجدان‌های بیدار و آگاه در پارلمان‌های کشورهای مختلف دنیا نیز صدای جنگ‌طلبی و خشونت‌ورزی و افراط گرایی ترامپ را برنخواهند تابید؛ صدایی که آمریکا هراسی را بیش از پیش در دنیا رواج خواهد داد.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *