/ بررسی نحوه محاکمه گروه‌های نوظهور و فرقه ظاله در کمیسیون قضایی/ طرح یا لایحه ارائه می‌شود - سیستم همکاری در فروش جی فور

بررسی نحوه محاکمه گروه‌های نوظهور و فرقه ظاله در کمیسیون قضایی/ طرح یا لایحه ارائه می‌شود

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح اصلاح قانون چک مورد بحث قرار گرفت و ۲ ماده آن بررسی و تصویب شد. 

وی افزود: براساس اصلاحیه صورت گرفته در ماده یک قانون چک، قوانین و مقررات مربوط به چک اعم از چک مسافرتی و غیره در مورد چک‌های الکترونیکی نیز لازم‌الرعایه است.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهارداشت: همچنین براساس اصلاح صورت گرفته در مورد ماده ۶ قانون چک بانک‌ها مکلف شدند برای ارائه دسته چک برای مشتریان خود صرفاً از طریق سامانه صدور یکپارچه چک نزد بانک مرکزی اقدام کنند. 

نوروزی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، در این جلسه و با حضور نمایندگانی از وزارت اطلاعات موضوع محاکمه گروه‌های نوظهور همانند شیطان‌پرستی و فرقه ظاله مانند بهائیت و غیره و خلاء قانونی در برخورد با این گروه‌ها مورد بررسی قرار گرفت و بنا شد تا برای رفع مشکل خلاء قانونی در این باره یا مجلس طرح دهد و یا لایحه‌ای از سوی دولت ارائه شود. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *