/ صندوق نوآوری و شکوفایی هنوز در کشور ناشناخته است/بازدید اعضای کمیسیون از صندوق - سیستم همکاری در فروش جی فور

صندوق نوآوری و شکوفایی هنوز در کشور ناشناخته است/بازدید اعضای کمیسیون از صندوق

محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح نشست عصر امروز یکشنبه (۵ آذرماه ۹۶) کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: نشست امروز با حضور مسئولان صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین اعضا برگزار شد.

وی افزود: توضیحاتی از سوی مسئولان صندوق نوآوری و شکوفایی ارائه به اعضا ارائه شد همچنین گزارش عملکرد این صندوق به استماع نمایندگان رسید.

عضو کمیسیون صنایع و معان مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: نمایندگان همچنین موارد مورد ابهام خود را درباره صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کردند که بر این اساس عنوان شد که به هر حال علی رغم اینکه صندوق خوبی است اما هنوز در جامعه ناشناخته است.

عزیزی همچنین خاطرنشان کرد: به نظر من استفاده خوبی از این صندوق صورت نمی‌گیرد لذا نیاز به تبلیغ و شناساندن بیشتری دارد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: افرادی که کارشان نوآوری است و می‌توانند دانش بنیان باشند می‌توانند از این صندوق تسهیلات خوبی دریافت کنند.

وی در خاتمه تصریح کرد: گزارش بسیار خوبی درباره این صندوق به کمیسیون ارائه شد اما نمایندگان شناخت کافی از این صندوق ندارند لذا مقرر شده بازدیدی از این صندوق انجام شود تا اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.

انتها پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *