/ فعالیت شرکت‌های حمل و نقل اینترنتی صاحب دستورالعمل مشخص می‌شود - سیستم همکاری در فروش جی فور

فعالیت شرکت‌های حمل و نقل اینترنتی صاحب دستورالعمل مشخص می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس سیّد سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از دستور رحمانى فضلى وزیر کشور به شوراى عالى هماهنگى ترافیک شهرهاى کشور مبنى بر تدوین دستورالعمل مشخص برای فعالیت شرکت‌های حمل و نقل اینترنتى خبر داد.

وی با اشاره به فعالیت این نوع تاکسی‌ها در سراسر دنیا و کمک هایی که این نوع سیستم حمل و نقل شهری در کاهش ترافیک، آلودگی هوا و معضل پارکینگ داشته‌اند، افزود: در حال حاضر بیش از ٦٦ کشور و ۵۰۷ شهر در اروپا، امریکا و آسیا از این سیستم حمل و نقل بهره مند هستند و باید از ظرفیت آن به بهترین نحو استفاده شود.

سخنگوى وزارت کشور با بیان اینکه دولت توجه جدی برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ ها دارد، تصریح کرد: بر همین اساس باید با در نظر گرفتن مطالبات مردم و نظرات ارگانها و نهادهاى مرتبط، دستورالعمل هایی را براى نظام مند کردن فعالیت این شرکت ها تدوین کرد.

سامانی خاطرنشان کرد: در تدوین این دستورالعمل باید رعایت حقوق شهروندی، تکالیف و وظایف شرکت ها در قبال مردم، نحوه ارائه خدمات و گزینش رانندگان، تنظیم روابط دستگاههاى مرتبط با موضوع و رفع نواقص و معایب احتمالى مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *