/ توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه‌ساز: سخنان بنده را تقطیع کرده‌اند – سیستم همکاری در فروش جی فور

توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه‌ساز: سخنان بنده را تقطیع کرده‌اند

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در توضیح کلیپی منتشر شده درباره اظهاراتش در خصوص پس گرفتن امضای چند تن از نمایندگان مجلس از سؤال از رئیس جمهور اظهار داشت: متأسفانه صحبت‌‌های بنده را با ساخت کلیپی تقطیع کرده و آن را در فضای مجازی و رسانه‌های منتشر کرده‌اند.

وی افزود: بنده اظهاراتم را درباره کسانی که امضاهای‌شان را پس گرفته‌اند را مطرح نکرده‌ام بلکه اینها کسانی بودند که فشار غیرقانونی و غیرمتعارف دولت بر آنها بوده که آنها در این قبال مقاومت کرده‌اند اما متأسفانه حرف‌های بنده را تقطیع کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: استنباط شده که زهرا سعیدی امضای خود برای سؤال از رئیس جمهور را پس گرفته است در صورتی که اینگونه نیست؛ این بانوی گرامی همیشه محکم بر مواضع خود ایستادگی می کند و پیگیریها و سرسختی ایشان زبانزد سایر نمایندگان است . تاکید می کنم که ایشان امضایش برای سؤال از رئیس جمهور را پس نگرفته است.

ذوالنوری همچنین عنوان کرد که متأسفانه برخی بی‌اخلاقی کرده و سخنان بنده را تقطیع کردند. بنده گفته بودم که یکی از نمایندگان هم که نمی‌خواهم نام او را ببرم تحت فشار امضای خود را پس گرفته است اما اسم خانم سعیدی را در این رابطه به کار نبرده‌ام. تنها عنوان کردم که خانم سعیدی هم از جمله کسانی بود که تحت فشار دولت قرار گرفت اما با اطمینان می گویم ایشان امضای خود را پس نگرفت.

وی بر همین اساس اضافه کرد: خانم سعیدی از نماینده‌های محکم، استورا و البته رُک با سخنان و مواضع شفاف است و شخصی نیست که اهل امتیاز گرفتن به نفع خودش باشد . و برای کسانی که با تقطیع سخنان بنده تلاش کردند وجهه ایشان را تخریب کنند متاسفم هرچند این وفتارهای زشت و غیر اخلاقی به هیچ وجه نمی تواند خدشه ای به جایگاه ایشان وارد کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: خانم سعیدی از معدود نمایندگانی است که هم در صحن مجلس بسیار فعال است و هم منافع ملی و هم منافع حوزه انتخابیه را با هم تأکید داشته و پیگیری می‌کند و هرکجا هم که لازم شد محکم سرجایش بایستد بر مواضع خود ایستاده است و علی رغم فشارها و تهدیدات و بعضا کم لطفی‌ها و بی‌مهری‌ها، بسیار محکم بوده و همچنان تکلیف‌مدارانه و محکم بر سر مواضع خود ایستادگی می‌کند.

ذوالنوری گفت: کلیپی که از بنده پخش شده تقطیع شده است. از طرفی خانم سعیدی از جمله نمایندگانی است که سوال سوم از رییس جمهور را نیز امضا کرده و در جلسه نیز حضور جدی و پررنگی داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *