/ روحانی قبل از اقدامات مجلس نسبت به ترمیم کابینه اقدام کند/ استیضاح ربیعی زنگ خطر بود - سیستم همکاری در فروش جی فور

روحانی قبل از اقدامات مجلس نسبت به ترمیم کابینه اقدام کند/ استیضاح ربیعی زنگ خطر بود

فرید شهاب دبیرکل حزب بیداری اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره لزوم تغییر در تیم اقتصادی دولت در شرایط فعلی، اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور و وضعیت متلاطم اقتصادی، گفت: رئیس جمهور محترم لازم است نسبت به بازنگری در تیم اقتصادی و همچنین نسبت به ترمیم کابینه قبل از اقدامات قانونی مجلس تصمیم‌گیری کند.

وی ادامه داد: استیضاح وزیر کار به نوبه خود، زنگ خطری برای دولت آقای روحانی بود تا بر روی اقدامات عاجل و پیشگیرانه نسبت به حل مشکلات تمرکز کند. حل مشکلاتی که کلید آن در داخل کشور است و نباید آن را در خارج از مرزها جست‌وجو کرد.

دبیرکل حزب بیداری اسلامی، اقتصاد مقاومتی و به کارگیری توان نیروهای مؤمن انقلابی و جوان با تکیه بر خودباوری و خردجمعی را راه‌کاری برای برون‌رفت از مشکلات موجود دانست و گفت: البته این امر بدون وحدت و یکپارچگی درونی و همیاری همه اقشار، گروه‌ها و احزاب میسر نخواهد بود.

شهاب با اشاره به وضع تحریم‌های جدید علیه ایران، تصریح کرد: آمریکا بار دیگر با اعلام تحریم‌های خصمانه علیه ایران و نقض تعهدات جهانی نشان داد که قابل اعتماد و مذاکره نیست.

وی تأکید کرد: کشوری که مسئولین و دست‌اندرکاران سیاست‌ورز آن بارها و بارها دشمنی نهان و آشکار خود را با مردم کشورمان نشان داده و بدعهدی و بدقولی خود را اثبات کرده‌اند چگونه ادعای خیرخواهی برای مردم ایران دارند.

این فعال سیاسی اصولگرا معتقد است در شرایط کنونی و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی، مذاکره و ارتباط با آمریکا یعنی بازگشایی راه نفوذ و تحمیل زورگویی‌های بیشتر از جانب آنها.

شهاب افزود: حمایت آمریکا از سلطنت‌طلبان ورشکسته و تروریست‌های منافق خارج نشین و ایادی مزدورشان همگی نشان از استیصال آنها در برابر جمهوری اسلامی ایران است که حتی پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی، سیاست‌های کهنه و فرسوده خود را امتحان می‌کنند، آزمونی که مردم ایران همواره سربلند و با افتخار از آن بیرون آمده‌اند.

وی از همه مسئولین و مدیران کشور درخواست کرد تا با روحیه‌ای جهادی و انقلابی بدون هرگونه دیدگاه حزبی و جناحی به حل معضلات و مشکلات کشور بپردازند و حفظ و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و صیانت از این مرز و بوم را محور فعالیت های خود قرار دهند و با همت بلند خود و به کارگیری همه توان و با کمک گرفتن از نیروهای مؤمن، نسبت به حل مشکلات کشور اقدام کنند.

شهاب همچنین آمادگی تشکل متبوعش را در این راستا اعلام کرد و تصریح کرد: نیروهای جوان و نخبه این تشکل، آماده هرگونه همکاری و حمایت از دولت محترم در راستای خدمت‌رسانی و مرتفع کردن بخش کوچکی از مشکلات کشور هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *