/ دانشگاه تهران در مبارزه با امریکا پیشتاز دانشگاه‌های کشور است - سیستم همکاری در فروش جی فور

دانشگاه تهران در مبارزه با امریکا پیشتاز دانشگاه‌های کشور است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام کرمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در جمع دانشجویان در در آیین ورودی سال جدید تحصیلی در دانشگاه تهران، به بیان شاخصه‌هایی که این دانشگاه را متمایز کرده پرداخت و شاخصه اول را دانشجو و استادی که در راستای اسلام آموزش می‌بینند، عنوان کرد.

وی ادامه داد: جایگاه علمی  دانشگاه تهران شاخصه دیگر است که در همین راستا دانشمندان بزرگی در دانشگاه تهران بوده‌اند.

کرمی تاکید کرد: مهمترین شاخصه که دانشگاه تهران را متمایز کرده، بحث همراهی اخلاق و معنویت با علم است. اگر معرفت با معنویت توأم نباشد و عالم با‌اخلاق نباشد، آن علم بی‌ارزش است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران این افتخار را دارد که در راستای اسلامی شدن قدم بر می‌دارد و در واقع نگاه دانشگاه تهران، دیدگاه دینی است و کسانی را تربیت می‌کند که در راه ائمه قدم برمی‌دارند.

وی اظهار داشت: دانشگاه تهران یکی از بهترین دانشگاه‌های ایران است و می‌توان گفت دانشگاه تهران، دانشگاه ایران است و دانشجویانی که به این دانشگاه راه پیدا کرده‌اند از خوشی‌ها گذشته‌اند تا توانسته‌اند در این دانشگاه قبول شوند و این سبب شده که شاید در بسیاری از فعالیت‌ها حضور پیدا نکرده‌اند.

کرمی یادآور شد: امتیاز دانشگاه تهران این است که این دانشگاه پایگاه انقلاب بوده و تشکل‌های فرهنگی و سیاسی در این دانشگاه فعال بوده‌اند.

وی گفت: از آغاز سال ۱۳۳۲ دانشگاه تهران مبدأ مبارزه با آمریکا بوده است و در میان دانشگاه‌های کشور پیشتاز است.

کرمی اظهار داشت: نگاه مردم نیز به دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند بر همین راستا استوار است و امیدواریم دانشجویان جدید نیز بتوانند راه گذشتگان را ادامه دهند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *