/ دشمن تمام تلاش خود را برای خوب جلوه‌دادن باطل انجام‌ می‌دهد/ نقش مهم رسانه در انعکاس پیاده‌روی اربعین – سیستم همکاری در فروش جی فور

دشمن تمام تلاش خود را برای خوب جلوه‌دادن باطل انجام‌ می‌دهد/ نقش مهم رسانه در انعکاس پیاده‌روی اربعین

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک‌روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور ضمن بازدید از قرارگاه رسانه‌ای ستاد ملی اربعین دانشگاهیان گفت: خداوند متعال را شاکرم که توفیق داد در جمع خادمین اباعبدالله به بهانه حماسه بزرگ اربعین حضور پیدا کنم به امید آن‌که  قدم بزرگی در راستای پاسداری از مکتب آن امام معصوم برداریم.

وی افزود: در زمانی که جنگ نرم و هجمه‌های رسانه‌ای شدید وجود دارد رسانه یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که می‌تواند تأثیر خود را در این موضوع داشته باشد به شرطی که بتوان از آن به بهترین شکل استفاده کرد.

نیک‌روش ادامه داد: در زمان کنونی دشمن تمام تلاش خود را انجام داده که حق و باطل را باهم بیامیزد و باطل را خوب جلوه دهد که  در این دوره خطیر ظرفیتی ایجادشده برای یاری حق که این توفیق بزرگی است.

وی بیان کرد: نفس حضور و مشارکت در این اجتماع عظیم بسیار مؤثر بوده و افرادی که در حماسه اربعین حضور دارند برای یاری امام معصوم(ع) در زمان غیبت آمده‌اند که این مهم است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی تأکید کرد: شرایط امروز جنگ اراده‌ها است و اراده‌هایی که حماسه اربعین را به وجود می‌آورند، می‌تواند با نصرت الهی این جمعیت انبوه را که بدون هیچ پشتوانه‌ای نقش‌آفرینی می‌کنند در مقابل هجمه‌های دشمن بیمه کنند

وی افزود: زیارت اربعین نمونه‌ی بزرگی است از اراده‌ی انسان‌های آزاده‌ای  که در شرایط امروز حاضرند با نثار جان خود  در این حماسه حضور پیداکرده و به جهانی‌شدن این حرکت کمک کنند.

نیک‌روش ادامه داد: تفکر لیبرال هیچ‌وقت نمی‌تواند بزرگی این اجتماع عظیم را درک کند، چراکه انسان‌هایی که در مراسم اربعین حضور دارند لبیک به ندای امام خویش گفتند و اجتماع عظیم مؤثر تصویری مقدس و زیبا به همگان نشان می‌دهد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی تأکید کرد: دانشجویانی که از میان اقشار مختلف در این اجتماع بزرگ شرکت می‌کنند، قطعاً دیدگاهی الهی دارند و تشکیل موکب بین‌المللی بستری مناسب برای نشان دادن اتحاد کشورهای اسلامی در گفتمان دانشجویی است که این موضوع را افرادی که از سرتاسر عالم حضور پیدا می‌کنند می‌توانند از نزدیک احساس کنند .

وی با اشاره به تشکیل ستاد ملی اربعین دانشگاهیان بیان کرد فرصتی فراهم‌شده که توجه اهل علم به پدیده اربعین موضوعیت پیدا کند، که این باارزش است، گفت: اما باید سعی کرد با ایجاد شبکه‌سازی و بستر مناسب در فضای دانشگاه‌ها بیش از گذشته این حرکت عظیم را به دانشجویان معرفی کرد که قطعاً نقش رسانه در این موضوع بسیار مهم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *