/ توزیع ۲۰۰ هزار تن شکر برای ماه مبارک رمضان/ مردم از گرانفروشان خرید نکنند – سیستم همکاری در فروش جی فور

توزیع ۲۰۰ هزار تن شکر برای ماه مبارک رمضان/ مردم از گرانفروشان خرید نکنند

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، یزدان سیف مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی در بیست و دومین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی اظهار کرد: در حوزه شکر به واسطه سیلی که آمد و نزدیک به ۴۵۰ هزار تن شکر در گروگان آب‌های خوزستان قرار گرفت عرضه شکر مدتی کم شد و برخی‌ها  از این فضا سوء استفاده کردند.

وی افزود: ما به واسطه وجود ذخایر استراتژیک تا امروز ۱۰۳ هزار تن شکر بین واحدهای مختلف و به قیمت مصوب توزیع کردیم.

سیف بیان کرد: برای رمضان دویست هزار تن شکر توزیع شده است که این مقدار بیش از مصرف ماهیانه است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: روزانه ۷ هزار و ۵۰۰ تن شکر آماده تحویل به متقاضیان است و ظرف چند روز آینده بازار شکر متعادل خواهد شد.

وی بیان کرد: از مردم و متقاضیان تقاضامندم تا با نخریدن شکر از گرانفروشان، از تنش ایجاد شده توسط سوء استفاده گران جلوگیری کنند.

سیف یادآور شد: ما در موجودی شکر مشکلی نداریم اما در توزیع با مشکلاتی روبه رو هستیم. امروز بی بی سی از فروشگاهی گزارشی را منتشر کرده است که صفی را به نمایش گذاشت که به صف شکر القا داشت در حالی که در تماس با مدیر فروشگاه  نتیجه رسیدیم که آن صف برای صندوق بود و مدیر فروشگاه آن را تکذیب کرد.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی افزود: دشمنان ما در حال جنگیدن و افزایش بار روانی هستند و ما به واسطه اقدامات نادرست به دشمن کمک می‌کنیم تا روز به روز اهدافش را در جامعه ما جاری کند.

وی اظهار داشت: میزان مصرف ۱۸۰ هزار تن است در حالی که موجودی شکر در حال حاضر ۳۰۰ هزار تن شکر است. همچنین تا آخر اردیبهشت دویست هزار تن شکر آماده تحویل است.

سیف بیان کرد: امروز با وجود سیل، یک میلیون تن گندم خرید کرده‌ایم اما دشمن این چنین القا می‌کند که سیل اخیر گندم را از بین برده است و ما با کمبود گندم مواجه هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *