/ عامری: جمعیت ایثارگران در انتخابات مجلس به دنبال جوانگرایی است – سیستم همکاری در فروش جی فور

عامری: جمعیت ایثارگران در انتخابات مجلس به دنبال جوانگرایی است

محمّدجواد عامری دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس در اسفند سال جاری گفت: جلسات ما با نیروهای اصولگرا در شورای وحدت همچنان ادمه دارد و برنامه‌ این است که مثل انتخابات ریاست‌جمهوری روال وحدت را پیش گیریم و سعی کنیم هم‌افزایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی‌های مقدماتی برای ورود به انتخابات مجلس هستیم، اظهار داشت: هنوز در رابطه با چگونگی ورود به انتخابات به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم. البته این به‌معنای وجود اختلاف نیست، بلکه می‌خواهیم با اتفاق نظر کار را پیش ببریم.

عامری درباره برنامه جمعیت ایثارگران برای انتخابات مجلس گفت: جمعیت ایثارگران به این جمع‌بندی رسیده که برای انتخابات، راه وحدت را طی کند. شایسته‌سالاری، جوان‌گرایی و استفاده از توان تمام نیروهای انقلابی از برنامه‌های ما است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران عملکرد نیروهای انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ را قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: علی‌رغم اینکه رقیب ما، رئیس‌جمهور حاکم بود و قدرت را در دست داشت ولی آقای رئیسی ۱۶ میلیون رأی کسب کرد.

عامری افزود: جمعیت ایثارگران از سهم‌خواهی و کارهایی که با شایسته‌سالاری مغایرت دارد، پرهیز می‌کند و یکی از اصول کلی ما این است که از نیروهای جوان بیشتر استفاده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *