/ اولین سامانه مجازی تحزب توسط «حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی» رونمایی شد – سیستم همکاری در فروش جی فور

اولین سامانه مجازی تحزب توسط «حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی» رونمایی شد

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اولین سامانه مجازی تحزب در کشور با محوریت حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی، صبح امروز (شنبه 19 مرداد) با حضور دبیرکل و اعضای شورای مرکزی این حزب رونمایی شد. 

مهدی وکیل‌پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی، در سخنانی کوتاه با اشاره به  اهداف  راه‌اندازی این سامانه، ساماندهی و سازماندهی اعضای حزب توسعه و عدالت و افزایش شفافیت در فعالیت های سیاسی و حزبی را از مهمترین اهداف راه‌اندازی سامانه مذکور اعلام کرد.

وی  اخذ نظرات و پیشنهادات اعضای حزب در سراسر کشور را از دیگر مزایای این سمانه برشمرد و افزود: همچنین یکی دیگر از اهداف راه‌اندازی این سامانه افزایش شناخت افکار عمومی جامعه با حقوق  شهروندی‌شان است.

وکیل‌پور ادامه داد: سترسازی فضایی برای مطالبه گری نسبت به موضوعات روز کشور از دیگر ویژگی های سامانه مجازی تحزب در کشور است. همچنین هر عضو می تواند با نام کاربری شخصی، مطالب مورد نظر خود را قرار داده و دیگر اعضا قادرند این مطالب را دنبال و نقطه نظرات خود را بیان کنند. 

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: اعضای این حزب در سراسر کشور می‌توانند از مهمترین اخبار و اتفاقات هفته جاری کشور در قالب صندوق پیام که از سوی دست اندرکاران حزب تهیه و تنظیم می‌شود، استفاده کنند.

گفتنی است متقاضیان ثبت نام در اولین سامانه مجازی تحزب در کشور می‌توانند با ورود به سایت حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی از  مراحل ثبت‌نام در این سامانه مطلع شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *