/ روز جهانی قدس باطل‌السحر توطئه‌های شیاطین خواهد بود – سیستم همکاری در فروش جی فور

روز جهانی قدس باطل‌السحر توطئه‌های شیاطین خواهد بود

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس هیات رزمندگان اسلام در بیانیه‌ای از مردم مؤمن، انقلابی و روزه‌دار دعوت کرد تا در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان (روز جهانی قدس ) یکی از راهبردی‌ترین تصمیمات اساسی حضرت امام خمینی رحمه‌ الله علیه در راستای وحدت بخشی به مسلمانان و آزادی خواهان جهان برای ایستادگی و مقابله با ظالمان و ستمگران است. آن عزیز سفر کرده، خود در تبیین فلسفه روز قدس می فرماید: مسئله قدس یک مسئله شخصی نیست و یک مسئله مخصوص به یک کشور و یا یک مسئله مخصوص به مسلمانان جهان در عصر حاضر نیست، بلکه حادثه ای است برای موحدین جهان و مومنان اعصار گذشته، حال و آینده، از روزی که مسجد الاقصی پی ریزی شد تا آنگاه که این سیاره در نظام هستی در گردش است. با گذشت 38 سال از این ابتکار دوراندیشانه و راهبردی با تأثیرات شگرف در این سال‌ها، هر روز بر اهمیت و ضرورت پاسداشت یوم‌الله روز جهانی قدس افزوده می‌شود. هدف راهبردی از نمایش اقتدار و همبستگی مسلمانان و آزادی خواهان در راهپیمایی روز جهانی قدس، اولاً رهایی بخشی قدس شریف از چنگال جلادان و کودک‌کشان صهیونیستی و به استقلال رساندن ملت مظلوم فلسطین و ثانیاً پایان بخشی به دوران زورگویی و سلطه‌گری قدرت‌های شیطانی و رهایی تمامی مستضعفین از چنگال مستکبرین است. روز قدس تنها روزی است که از ظرفیت‌های بالایی برای تحقق چنین اهداف بزرگی برخوردار است.

امام خمینی رحمه الله علیه با اعلام روز جهانی قدس و به حرکت در آوردن مسلمانان در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان در هر سال، احیاگر موضوع فلسطین در جهان اسلام گردید و موضوع قدس شریف و رهایی آن از دستان پلید رژیم صهیونیستی را، به مسئله اول مسلمین تبدیل کرد. مقاومت اسلامی و پدیده بیداری اسلامی در منطقه راهبردی غرب آسیا و دیگر مناطق جهان اسلام از آثار و ثمرات روز قدس است. اکنون محور مقاومت در مقابل نفوذ استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل، یک واقعیت قدرتمند و تعیین‌کننده معادلات حال و آینده در منطقه بوده و هم افزایی جریان مقاومت با بیداری اسلامی، خواب را از چشمان سردمداران استکبار جهانی و متحدین شرورش در منطقه ربوده است. روند توسعه قدرت جمهوری اسلامی و تقویت محور مقاومت در منطقه، رژیم غاصب اسرائیل را در تنگنای استراتژیک قرار داده است و این رژیم جعلی و غاصب را، بیش از هر زمان دیگر به فروپاشی نزدیک ساخته است. تشکیل یک جبهه غربی، عبری و عربی با اضلاع سه‌گانه آمریکا رژیم صهیونیستی و حکومت قبیله‌ای آل‌سعود، با هدف مقابله با محور مقاومت و جریان بیداری اسلامی در منطقه، از یک طرف از آینده درخشان جبهه انقلاب اسلامی خبر می دهد، و از طرف دیگر، یأس، ناامیدی و ترس از آینده ظالمان و منافقان جهان اسلام را به نمایش می گذارد. راه‌اندازی جنگ‌های شیعه و سنی در جهان اسلام، راهبرد دشمن برای مقابله با روند وحدت بخشی مسلمانان در پرتو راهبرد روز قدس است. راه انداختن جریان کشتار مسلمانان به دست یکدیگر با ایجاد و تقویت گروه‌های تکفیری و تروریستی راهبرد به حاشیه راندن موضوع فلسطین و ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است. آمریکایی‌ها با چنین راهبردی به دنبال مقابله با انقلاب اسلامی، محور مقاومت و جریان بیداری اسلامی در منطقه می‌باشند. اقدامات تروریستی گروهک تکفیری و آدمکش داعش در تهران، نشان داد که دشمنان چه خواب‌هایی برای مقابله با کانون مقاومت و بیداری در سر دارند. گرامیداشت روز جهانی قدس با حضور پر شور و نشاط و انقلابی مردان و زنان روزه دار در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان باطل‌السحر بسیاری از توطئه‌های شیاطین خواهد بود. مردم عزیز ایران که در دشمن‌شناسی سرآمد ملت‌های عصر حاضر می‌باشند، با حضور خود در مراسم راهپیمایی روز جمعه دوم تیر ماه مصادف با بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان، خشم انقلابی و مقدس خود را نسبت به سردمداران جبهه کفر و نفاق به نمایش خواهند گذاشت. به طور قطع جهانیان در روز قدس، شاهد خلق حماسه‌ای دیگر از سوی مردم در تمامی شهرهای ایران خواهند بود. در روز قدس، ملت بزرگ ایران با فریاد های انقلابی برخاسته از اعماق وجود، با خمینی کبیر و شهیدان تجدید پیمان کرده، و این حقیقت را بیش از پیش آشکار می‌نماید که تا تحقق تمامی آرمان‌های انقلاب اسلامی تحت زعامت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در صحنه خواهد بود . هیأت‌های رزمندگان در سراسر کشور همراه با خیل عظیم مردم مؤمن انقلابی و روزه‌دار در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و تمامی اقشار جامعه را برای پیوستن به کاروان‌های نورانی به حرکت در آمده در این یوم الله، فرا می خوانند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *